Ajaveeb | WOW Events

Ajaveeb

 

  • WOW Events

Kellele ja milleks on vaja ettevõtte juubelipidu?

by Olavi Ruhno CEO

Posted on aprill 23, 2018 03:20 p.m.

Rõõm on tõdeda, et mitte ainult Eesti Vabariik ei tähista sel aastat ümmargust juubelit, vaid ka mitmed Eesti ettevõtted on jõudmas täismehe ikka. Hulk väärikaid ettevõtteid on küsimuse ees - kas ja kellele korraldada pidu?

Kui ettevõtte sünnipäeva tähistamine juba on jutuks tulnud, siis peaks endalt kõigepealt küsima - mis on selle ürituse eesmärk? Pidu on alati tore, kuid vaid läbimõeldud kontseptsiooniga on võimalik jõuda läbi peo (loe: üritusturunduse) nii klientide kui töötajate südamesse. Tahaks ju ikka, et aastaid ja pidusid veel palju lisanduks!

Loe edasi
  • Kuldmuna2018

KULDMUNA 2018 PARIMAD PALAD

by Olavi Ruhno CEO

Posted on märts 19, 2018 12:00 a.m.

Kuldmuna konkursil osalemise vajalikkusest on erinevates seltskondades ikka sosistatud ja peab ausalt tunnistama, et mõnel aastal on olnud väga keeruline ennast kokku võtta, et niigi kiirete tööpäevade kõrvalt vormistada töid konkursile. Aga peale selleaastast kutset osaleda Kuldmuna üritusturunduse žüriis sain uut motivatsiooni, miks osaleda.

Loe edasi
  • Firma suvepäevad, ei mingit katastroofi, pure fun!

10 nõuannet, kuidas stressivabalt suvepäevi korraldada

by Olavi Ruhno CEO

Posted on veebruar 15, 2018 04:42 p.m.

„Tere, ma vist olen natuke hiljaks jäänud, aga tahaks, et ka sel aastal meie suvepäevad toimuksid, rahvas juba küsib. Kas õnnestub mingi koht ja hea bänd veel leida?“

 

Mida soojemaks hakkavad minema ilmad, seda tihedamini sellise sisuga kõnesid ja kirju ürituste korraldajatele tuleb. Hilistel ärkajatel tuleb aga maadelda ka teiste probleemidega kui ägedate ja uudsete peo- ja puhkekohtade vähesus. Viimaks kajastub see ka hindades, mis viimasel hetkel broneerides võivad olla tunduvalt soolasemad.

Toome sinuni kümme nõuannet, kuidas korraldada edukalt suvepäevi ja seda ise ka nautida. Ja mis peamine, sinu tiim kiidab sind ja pöördub rahulolevana tööpostile, sest hästi hoitud meeskonna silm särab.

Loe edasi

Lehed