Ajaveeb

 

  • Kuldmuna2018

KULDMUNA 2018 PARIMAD PALAD

by Olavi Ruhno CEO

Posted on märts 19, 2018 12:00 a.m.

Kuldmuna konkursil osalemise vajalikkusest on erinevates seltskondades ikka sosistatud ja peab ausalt tunnistama, et mõnel aastal on olnud väga keeruline ennast kokku võtta, et niigi kiirete tööpäevade kõrvalt vormistada töid konkursile. Aga peale selleaastast kutset osaleda Kuldmuna üritusturunduse žüriis sain uut motivatsiooni, miks osaleda.

Loe edasi
  • WOW_suvepaevad

10 nõuannet, kuidas stressivabalt suvepäevi korraldada

by Olavi Ruhno CEO

Posted on veebruar 15, 2018 04:42 p.m.

„Tere, ma vist olen natuke hiljaks jäänud, aga tahaks, et ka sel aastal meie suvepäevad toimuksid, rahvas juba küsib. Kas õnnestub mingi koht ja hea bänd veel leida?“

 

Mida soojemaks hakkavad minema ilmad, seda tihedamini sellise sisuga kõnesid ja kirju ürituste korraldajatele tuleb. Hilistel ärkajatel tuleb aga maadelda ka teiste probleemidega kui ägedate ja uudsete peo- ja puhkekohtade vähesus. Viimaks kajastub see ka hindades, mis viimasel hetkel broneerides võivad olla tunduvalt soolasemad.

Toome sinuni kümme nõuannet, kuidas korraldada edukalt suvepäevi ja seda ise ka nautida. Ja mis peamine, sinu tiim kiidab sind ja pöördub rahulolevana tööpostile, sest hästi hoitud meeskonna silm särab.

Loe edasi
  • WOW

Wow Events kuulub Eesti tuntuimate agentuuride hulka

by Olavi Ruhno CEO

Posted on jaanuar 29, 2018 02:27 p.m.

Eelmise aasta lõpus selgitas Kantar Emor Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu tellimusel välja kohalike turundusagentuuride maine ja klientide rahulolu. Uuringust selgus, et Wow Eventsi teadis lausa 45% vastanutest, millega platseerusime  üritusturundusagentuuride hulgas teisele kohale. Kõigi Eesti turundusvaldkonnas tegutsevate agentuuride seas (sh reklaam, disain) kuulume 20 tuntuima hulka.

WOW Emor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loe edasi

Lehed